محصولات قابل ارائه کمتال

الکتروموتور:

الکتروموتور ها ماشین های الکتریکی هستند که با دریافت انرژی الکتریکی آن را به انرژی مکانیکی (دورانی) تبدیل می کنند.اگر الکتروموتور ها نبودند تقریبا همه صنایع تعطیل میشد.الکتروموتور ها با رند ها_توانها و بازدهی های مختلف تولید و عرضه می شوند.شرکت کهربا صنعت با تهیه و توضیع بهترین برند های الکتروموتور در تلاش هست قدم کوچکی در پیشرفت کشور عزیزمان بردارد.

الکتروپمپ(پمپ آب):

الکتروپمپ ها ماشین های الکتریکی هستند که با ایجاد اختلاف فشار باعث حرکت یک سیال می شوند.الکتروپمپ ها به سه دسته اصلی (خانگی_کشاورزی و صنعتی) تقسیم می شوند الکترو پمپ های خانگی یا آپارتمانی جهت افزایش فشار آب و پمپاژ آن به طبقات بالای ساختمان ها برای مصارف خانگی و همچنین آتش نشانی مورد استففاده قرار می گیرند که در بازار کار به نام بوستر پمپ های خانگی و آتش نشانی معروفند.

الکتروپمپ های کشاورزی جهت پمپاژ آب برای آبیاری باغات و مزارع(بارانی_قطره ای_غرقابی) مورد استفاده قرار می گیرند.

الکتروپمپ های صنعتی در صنایع برای انتقال انواع سیال ها با غلظت های مختلف به کار گرفته می شود که می تواند آب_روغن_اسیدو… باشد.

پمپ باد:

پمپ های باد در صنایع مختلف برای متراکم کردن باد و استفاده از فشار حاصل از این تراکم به کار گرفته می شود.شرکت کهربا صنعت با تولید پمپ های پیستونی از 50لیتری تا 1000 لیتری و پمپ های اسکرو قدم کوچکی برای تعیین این محصول در بازار ایران برداشته است.

گیربکس:

گیربکس ها با کاهش دور و افزایش توان و بلعکس با افزایش دور و کاهش توان یکی از پرمصرف ترین اقلام در صنایع می باشند.

کفکش و شناور:

کفکش ها و شناور ها در صنایع مختلف برای انتقال آب به کار گرفته می شوند.