09142296167

پشتیبانی آنلاین

0
0
سبدخرید شما خالیست!
برای مشاهده محصولات بیشتر می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید:

سوالات خود را از ما بپرسید

جواب:در انتخاب بهترین الکتروپمپ برای آپارتمانها باید به چند نکته توجه کرد اولا میزان مصرف آب در آپارتمان یا واحد مذکور چقدر می باشد که همان دبی پمپ می باشد و دوم پمپ باید چه ارتفاعی داشته باشد تا فشار مورد نیاز این آپارتمان را تامین کند و سوم برق مصرفی پمپ ها می باشد که تک فاز یا سه فاز باشد.توجه داشتن به این سه مورد به ما در انتخاب بهترین پمپ برای آپارتمانمان کمک شایانی خواهد کرد.

در برخی موارد هم برای بدست آوردن ارتفاع و دبی(حجم آب)مناسب برای آپارتمان مجبور می شویم که دو یا سه پمپ آب را به صورت سری یا موازی به همدیگر کوبل کنیم که در زبان تخصصی به این گونه پمپ ها بوستر پمپ آب رسانی می گویند.بوستر پمپ ها اکثرا در مجتمع های مسکونی و تجاری بزرگ به کار گرفته می شوند.

جواب:این ایراد در دو حالت به وجود می آید:اول یا منبع تحت فشار شما مشکل دارد که اکثرا یا فشار باد منبع که می باشد یا تیوب منبع پاره شده است و دوم اتوماتیک شما درست تنظیم نشده است.

جواب:روشن شدن پمپ در مواقعی که مصرف آب وجود ندارد ناشی از کم شدن فشار آب می باشد که دو علت عمده دارد:اولا یا در لوله کشی شما ایراد وجود دارد و از جایی آب به خارج از لوله کش راه یافته و موجب کاهش فشار آب می شود.دوما امکان دارد شیر یک طرفه ای که شما بر روی پمپ آب خود استفاده کردید مشکل پیدا کرده باشد و آب تحت فشار را به پشت پمپ هدایت کند.

جواب:در الکتروموتور ها و الکتروپمپ ها اگر اتصال کوتاهی رخ دهد که ممکن است این اتصال کوتاه از سیم کشی سیستم باشد و یا از سیم پیچی الکتروموتور موجب قطع شدن جریان برق و یا همان پریدن فیوز شود برای رفع ایراد باید اول سیم الکتروموتور یا الکتروپمپ از نظر سلامت بررسی شود اگر ایراد از سیم پیچی نباشد باید سیم کشی و تابلو برق و اگزوپمپ ها اتوماتیک بررسی شود.

جواب:در دو حالت این مشکل برای پمپ باد پیش می آید:اول یا واحد هوا ساز پمپ هوای فشرده تولید می کند و هوای فشرده در مسیر انتقال به مخزن ذخیره از جایی نشتی دارد و وارد مخزن نمی شود.دوم:اینکه واحد هوا ساز پمپ باد دچار مشکل فنی شده و هوای فشرده تولید نمی کند.

جواب: در این صورت قسمت سیم پیچی الکتروپمپ سالم بوده و ایرادی ندارد ولی قسمت پمپ آن دچار ایراد فنی شده و آب را تحت فشار قرار نمی دهد که ممکن است از خرابی پروانه_ دی فیوزر یا بریدگی شافت پمپ آب و …باشد.

Wishlist
Continue shopping
Wishlist
Continue shopping