مزایای پمپ سیرکولاتور خطی

مزایای پمپ سیرکولاتور خطی

پمپ سیرکولاتور خطی ارس  را می توان از پمپ سیرکولاتور با کیفیت شرکت ارس دانست که دارای مزیت های متعددی به نسبت سایر محصولاتی موجود در بازار دارند. این پمپ سیرکوله با برخورداری از مصرف برق پایین و صدای بسیار کم و نا محسوس تری از دیگر پمپ های سیرکولاتور این کمپانی است. در ادامه این مقاله به موارد مهمی در ارتباط با این الکتروپمپ سیرکوله اشاره خواهیم کرد با ما همراه باشید.
این دستگاه به صورت خطی و در مسیر جریان سیال نصب می شود که به همین دلیل به آن پمپ سیرکولاتور می گویند. دارای نصب ساده و آسانی است و همینطور از دیگر مزیت های پمپ سیرکوله خطی ارس  می توان به موارد استفاده متعدد این دستگاه اشاره کرد که در صنایع مختلف که نیازمند حضور یک چرخه سیال هستند استفاده می شود. این دستگاه دارای بدنه ای از جنس چدن می باشد که استقامت و پایداری ویژه ای به آن بخشیده است و به این شکل موجب می گردد این دستگاه در برابر حرارت و رطوبت موجود در محیط مقاوم بوده و برای سالیان متمادی بدون هیچ گونه مشکلی فعالیت کند. همچنین این پمپ دارای حسگرهای حساس به گرمایش هستند که موجب می شوند پمپ در برخورد با گرمایش زیاد حاصل از فعالیت و یا محیط دچار آسیب نگردد.

مزایای الکتروپمپ سیرکولاتور خطی ارس 
همینطور در ارتباط با پمپ سیرکولاتور خطی ارس که از آن با عنوان پمپ های سیرکوله نیز یاد می شود دارای یک پروانه از جنس پلی آمید است که با بالانس بالایی نصب شده است و به این شکل علاوه بر فعالیت بسیار مناسبی که دارد از صدای بسیار کمی برخوردار است. این دستگاه همینطور دارای حجم کم و ابعاد کوچکی است که مصرف کننده می تواند آن را در هر نقطه از ساختمان و بر اساس نیاز خود و بدون اشغال فضای زیاد نصب نماید. از دیگر مزیت های پمپ سیرکوله خطی ارس  می توان به برخورداری از یک موتورالکتریکی شرکت الکتروژن اشاره نمود که دارای مصرف بسیار کمی است و دارای توان بسیار مناسبی در مدل های مشابه می باشد.
بیشترین مقدار دبی خروجی پمپ سیرکولاتور ارس ۳۱ مترمکعب بر ساعت می باشد که اکثر مصرف کننده ها از این پمپ برای سیستم های موتورخانه و گرمایش ساختمان خود بهره می برند. همینطور لازم به ذکر است که این پمپ دارای ورودی و خروجی کانکشن با قطر ۲ اینچ دارد که در واقع میزان سیال ورودی و خروجی را کنترل می کند. از این گذشته پمپ سیرکولاتور خطی ارسبه صورت تک فاز و سه فاز به بازار طراحی و تولید شده است که مصرف کننده می تواند با توجه به برق در دسترس خود این پمپ را خریداری و استفاده نماید.
قیمت پمپ سیرکولاتور خطی ارس
محصولات شرکت ارس با کیفیت ساخت بالا و همینطور مزیت های بسیار عالی می باشند که آنها را می توان از بهترین های بازار و هم رده با نمونه های خارجی دانست. قیمت این محصولات به نسبت کیفیتی که دارند از مقرون به صرفه ترین های نوع خود می باشند.
گارانتی پمپ سیرکولاتور خطی ارس
همه محصولات شرکت ارس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند. مصرف کننده های عزیز می توانند برای کسب اطلاع از گارانتی پمپ سیرکوله خطی ارس و خدمات پس از فروش این پمپ سیرکولاتور به نمایندگی های این شرکت در سراسر ایران اقدام کنند. لازم به ذکر است که این محصول دارای ۱۲ ماه گارانتی شرکت ارس می باشد.
مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی ارس
• موتورالکتریکی استاندارد کم مصرف ساخت شرکت الکتروژن
• دارای محور آب بندی شده توسط سیل مکانیکی
• دارای سنسور حرارتی و مکانیزم های بروز این صنعت
• ماکزیمم دمای آب برای جریان یافتن در درون این پمپ ۳۰ تا ۵۰ درجه سانتی گراد
• دارای بدنه از جنس چدن و برخورداری از شفت با جنس Steel
• شفت های فولادی ساخته شده از آلیاژ ضد زنگ و مقاوم ( استینلس استیل)
• دارای کارکردی نامحسوس و با لرزش کم
• حداکثر فشار کاری این پمپ ۸.۵ بار است.
• این پمپ دارای ورودی و خروجی کانکشن با قطر ۲ اینچ دارند
• جنس پروانه این پمپ از اولترامید می باشد که از استقامت خوبی برخوردار است.
• هد استاتیکی این پمپ شرکت ارس برابر با ۱۰.۲ متر است
• بیشترین مقدار دبی خروجی پمپ سیرکولاتور ارس ۳۱.۱ مترمکعب بر ساعت
• پروانه مقاوم در برابر خوردگی و رسوبات موجود در سیال
• به صورت شفت مستقیم بوده ونیاز به روغن کاری ندارد

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید